Polsat wydłuża wieczorne pasmo informacyjne

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Od poniedziałku, 1 czerwca serwis informacyjny „Wydarzenia 18:50” jest wydłużony. Ponadto widzowie głównego Polsatu mogą zobaczyć całą rozmowę w ramach „Gościa Wydarzeń”.

Serwis „Wydarzenia 18:50” nie zmienił pory emisji. „Gość Wydarzeń” jest emitowany piętnaście minut później niż dotychczas – o godzinie 19:30. Oba programy pojawiają się zarówno w Polsacie, jak i w Polsat News. Natomiast Informacje sportowe można obejrzeć około godziny 19:45, a prognozę pogody o 19:55 wyłącznie na głównej antenie. Telewizja Polsat rezygnuje z powtórkowej emisji serialu komediowego „Świat według Kiepskich”.

Widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji, podawanych w sposób wiarygodny i wzbudzający zaufanie. Stąd nasza decyzja, aby na antenie głównej wydłużyć do 60 minut pasmo nadawane o 18.50. Dłuższe główne Wydarzenia, a także rozmowy z najważniejszymi postaciami dnia będą teraz dostępne zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsacie News, oglądane w sumie przez miliony widzów – powiedziała Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Zmiany dotyczą pasma emitowanego od poniedziałku do soboty. W niedziele, bez zmian, widzowie Polsatu i Polsat News o godzinie 19:30 zobaczą program Przemysława Talkowskiego – „Państwo w państwie”.

Serwis informacyjny „Wydarzenia” można oglądać w czterech odsłonach. Wydania emitowane o godzinie 12:50, 15:50, 18:50 nadawane są zarówno w Polsacie, jak i Polsat News. Natomiast „Wieczorne Wydarzenia” (z tłumaczeniem na język migowym) można oglądać o godzinie 21:50 wyłącznie w Polsat News.