PolSKI Turniej się kończy, hit Bundesligi, Barca w Sewilli

  • Sportlight
Autor: rafs

W tym Sportlighcie finał PolSKI Turniej, hit w TOP5 Bundesligi oraz wycieczka Barcelony po punkty do Sewilli.

Skoki narciarskie, PolSKI Turniej

Kwalifikacje, konkurs drużynowy i indywidualny w Zakopanem (piątek, 18:00, sobota, 16:00, niedziela, 16:00 w TVP1, TVP Sport i Eurosporcie 1).

fot. TVP Sport

Finałowe zawody w ramach Polskiego Turnieju w Zakopanem. Zostaną rozegrane kwalifikacje, konkurs drużynowy i indywidualny. W generalce rywalizacji prowadzi Słowenia ze sporą przewagą nad Austriakami i Niemcami. Jednak jeszcze wiele może się zmienić podczas rywalizacji drużynowej i indywidualnej, która przesądzi o ostatecznym triumfie w turnieju.

Piłka nożna, Bundesliga

Mecz RB Lipsk vs. Bayer Leverkusen (sobota, 18:20 w Viaplay, studio 17:30).

fot. YT Viaplay Sport Polska

Hit Bundesligi. Lider ligi jedzie do Lipska, by podjąć czwartą drużynę ligi. Mają oni jeden punkt straty do Stuttgartu, a wygrana w tym meczu mogłaby pomóc im w awansie do czołowej trójki ligi. Mocny w tym sezonie Bayer nie pozwoli oddać pola, dlatego też będą chcieli z cennego gruntu wywieźć 3 punkty.

Piłka nożna, LaLiga

Mecz Real Betis vs. FC Barcelona (niedziela, 18:25 w Eleven Sports 1).

fot. YT FC Barcelona

Barca jedzie do Sewilli. Podejmą tam Real Betis. Stawką meczu jest trzecie miejsce w LaLiga, które zajmuje Athletic Bilbao. Betis jest w małym kryzysie i zajmuje siódme miejsce w tabeli. Barcelona próbuje wrócić do dobrej gry, ale ich strata do czołowej dwójki jest już spora. Polscy fani czekają na kolejny występ Roberta Lewandowskiego.