Portal Antyweb.pl w Grupie Polsat Plus

  • Internet
  • Interia
Autor: rafs

Serwis poświęcony nowym technologiom i wydarzeniom w Internecie Antyweb.pl dołącza do Grupy Polsat Plus. Założyciel serwisu pozostaje w nim jako redaktor naczelny.

Bezpośrednio 70% udziałów w spółce Antyweb nabędzie Interia, pozostałe 30% pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu, Grzegorza Marczaka i firmy Haprin.

Cieszymy się, że tak fajny i ważny serwis w polskim internecie piszący o nowych technologiach będzie częścią naszej Grupy. Nabycie udziałów w Antyweb traktujemy też jako inwestycję, jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wsparciu pozycja i znaczenie Antyweb będą coraz większe i coraz więcej internautów będzie korzystało z wyjątkowej wiedzy i informacji, jakie można znaleźć na Antyweb.pl – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes ds. Strategii Grupy Polsat Plus.

Grzegorz Marczak, założyciel, twórca i redaktor naczelny serwisu pozostaje w Antyweb.pl i nadal będzie nim kierował i odpowiadał za kwestie redakcyjne.

Bardzo cieszę się, że Antyweb pozyskał tak silnego i znaczącego partnera na rynku mediów w Polsce. Współpraca  z Grupą Polsat Plus i różnego rodzaju przyszłe synergie to dla Antyweb.pl wejście na kolejny poziom w rozwoju serwisu. Liczę na dużo ciekawych wspólnych projektów i zaangażowaną współpracę. Osobiście uważam tę transakcję za duży sukces wszystkich, którzy od lat budują ze mną Antyweb.pl– powiedział Grzegorz Marczak, założyciel i właściciel Antyweb.pl

Antyweb.pl – portal o nowych technologiach

Antyweb.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych poświęconych nowym technologiom. Strona została założona w 2006. Początkowo była blogiem prowadzonym jednoosobowo przez Grzegorza Marczaka, który obecnie pełni funkcję redaktora naczelnego i szefa serwisu. Zakres tematyczny artykułów obejmuje obszary elektroniki konsumenckiej, gamingu, nowych mediów, branży IT, startupów, nauki oraz telekomunikacji. Obecnie z serwisem współpracuje ponad 15 autorów.