Posłuchaj playlisty promującej serial „Minuta Ciszy”. Ruszył konkurs Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Canal+ rozpoczął nowy sposób promocji swojego serialu „Minuta Ciszy”. Opublikowaną na Spotify playlistę pogrzebową każdy widz może uzupełnić o swoje propozycje.

Od czwartku, 22 września widzowie serialu „Minuta Ciszy” mogą wybrać ścieżkę dźwiękową własnego pogrzebu. Na platformie Spotify pojawiła się playlista 10 utworów, które według CANAL+ Polska najlepiej towarzyszą tak doniosłej chwili. Można jej posłuchać za darmo. W komentarzach na mediach społecznościowych na Facebooku można również zasugerować swoje propozycje piosenek, które na tej liście powinny się znaleźć.

Trzydzieści najciekawszych komentarzy zostanie nagrodzone zestawem balsamów do ciała MINUTA CISZY SPA – serii kosmetyków premium na bazie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Propozycje widzów z komentarzy dołączą ponadto do playlisty na Spotify. Konkurs trwa do 29 września 2022 r.

„Minuta Ciszy” – gdzie oglądać?

„Minuta Ciszy” to najnowszy serial Canal+. Oś fabuły komediodramatu wyreżyserowanego przez Jacka Lusińskiego („Śubuk”, „Carte Blanche”) opiera się o postać Mietka Zasady (Robert Więckiewicz), listonosza z małego miasteczka, który nie może doczekać się przejścia na emeryturę. Jego dość spokojne życie odmienia niespodziewana, samobójcza śmierć przyjaciela, Czesława Majora (Mieczysław Zbrojewicz). Po odmowie pochówku ze strony jedynego domu pogrzebowego w okolicy prowadzonego przez Jacka Wiecznego, bohater postanawia sam założyć firmę pogrzebową, aby odprawić przyjaciela w ostatnią drogę. Premierowe odcinki w piątki w Canal+online i Canal+ Premium.