Pożegnanie z karierą Gerarda Pique w Canal+Premium

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: rafs

W sobotę, 5 listopada FC Barcelona rozegra ostatni mecz przed mundialem na Camp Nou. Transmisja w Canal+Premium.

To spotkanie będzie również pożegnaniem z karierą Gerarda Pique. Hiszpański piłkarz w czwartek, 3 listopada opublikował w mediach społecznościowych swoje przemówienie. W trakcie zawodowej gry w piłkę zdobył mistrzostwo świata i Europy z reprezentacją Hiszpanii, a także osiem mistrzostw Hiszpanii z FC Barceloną. W tym klubie spędził całą swoją karierę piłkarską.

Barcelona zagra z Almerią. Będzie faworytem tego meczu tym bardziej, że do kadry Blaugrany wróci nieobecny w starciu 6. kolejki Ligi Mistrzów UEFA Robert Lewandowski. „Lewy” zdecydowanie wyrósł na lidera drużyny Xaviego Hernandeza. We wszystkich rozgrywkach strzelił osiemnaście goli i zaliczył cztery asysty (w sumie występując w siedemnastu spotkaniach). Polak pozostaje faworytem w walce o Trofeo Pichichi, czyli puchar dla najskuteczniejszego piłkarza sezonu ligowego w Hiszpanii.

Gdzie obejrzeć transmisję z meczu FC Barcelona – Almeria?

Transmisja z meczu rozpocznie się w sobotę, 5 listopada o godzinie 20:55 w Canal+Premium oraz Canal+online. Spotkanie skomentują Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Studio przed meczem FC Barcelona – Almeria rozpocznie się o godzinie 20:00. Poprowadzi je Łukasz Wiśniowski, którego gośćmi będą Grzegorz Mielcarski i Tomasz Ćwiąkała.