Premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” w październiku na Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W sobotę, 10 października na antenie Cartoon Network odbędzie się światowa premiera nowego filmu o przygodach Ben 10. Tym razem chłopiec z pomocą kuzynki Gwen i dziadka Maxa podbije galaktykę.

„Ben 10 kontra wszechświat: Film” skupi się na wydarzeniach z przeszłości bohatera, które uderzają z podwójną mocą, doprowadzając do wielu szkód na całej Ziemi. Ben zmuszony jest podjąć heroiczną walkę i udać się w galaktyczną podróż.

W międzyczasie kuzynka Gwen i dziadek Max łączą siły, broniąc planetę pod nieobecność chłopca. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Młody Tennyson musi sprostać kolejnym kosmicznym wyzwaniom. Chłopiec będzie musiał znaleźć sposób, jak bezpiecznie wrócić na Ziemię, aby pomóc ją uratować.

Premiera filmu odbędzie się w sobotę, 10 października o godzinie 12:00 na antenie Cartoon Network. Powtórka w dniu premiery o godzinie 20:50 oraz w niedzielę, 18 października o 12:00 oraz 20:50.

Nowe odcinki „Ben 10”

W październiku widzowie zobaczą również nowe odcinki czwartego sezonu „Ben 10”. Seria stanowi wprowadzenie do filmu. Rodzinka Tennysonów uda się w podróż do Tokio, gdzie będzie na nią czekać mnóstwo przygód i zaskakujących akcji.

Emisja od 3 do 9 października o godzinie 20:50 na antenie Cartoon Network.