Premiera „Elliott z planety Ziemia” w maju na Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja Cartoon Network pokaże miniserial „Elliott z planety Ziemia”. Produkcja opowiada o przygodach uwielbiającej naukę rodziny w tajemniczym Centrium.

Mama Elliotta to niepoprawna marzycielka. Przynajmniej tak uważają inni naukowcy, którzy nie chcą uwierzyć, że znalazła kamień o niesamowitych właściwościach. Jednak Frankie nie traci nadziei i szuka osób, które poważnie potraktują jej odkrycie. Geolożka stara się również udowodnić swojemu synowi Elliottowi, że warto podążać za marzeniami.

Elliott z planety Ziemia
fot. The Cartoon Network / WarnerMedia Company

Podczas swojej międzyplanetarnej podróży Elliott i Frankie spotykają całą gamę przeróżnych kosmitów z nieznanych zakątków galaktyki: roboty, gadające żaby, mrocznego lorda, który został nauczycielem, cyklopy widzące przyszłość, stworzenia o trzech głowach (które się ze sobą nie dogadują) czy zmiennokształtnych.

W premierowych odcinkach bohaterowie dowiedzą się, czym jest teleportacja i jak to jest być w dwóch miejscach jednocześnie. Elliott przygarnie pupila, ale nie spodoba się to nowemu sąsiadowi. Akademia pomoże Frankie zidentyfikować tajemniczy kamień, który przeniósł ich poza orbitę własnej planety.

„Elliott z planety Ziemia” został stworzony przez zespół odpowiedzialny za serial „Niesamowity świat Gumballa”. Produkcję wyreżyserowali Mic Graves i Tony Hull. Wykreowali opowieść utrzymaną w klimacie nowoczesnego science-fiction, traktującą o eksplorowaniu nieznanych krain i mocy wsparcia bliskich.

Premiera serialu „Elliott z planety Ziemia” w poniedziałek, 24 maja na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o godzinie 15:45.

Logo Cartoon Network

Cartoon Network

Kanał dla dzieci wypełniony serialami animowanymi nawiązującymi do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Atomówki" oraz "Ben 10". Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.