Premiera teledysku Laury – polskie reprezentantki na Eurowizję Junior 2022

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

7 listopada, na niewiele ponad miesiąc przed Konkursem Piosenki Eurowizji Junior – Erywań 2022, został opublikowany teledysk do piosenki naszej reprezentantki. Laura podczas konkursu wykona utwór „To the moon”.

W wideoklipie, zrealizowanym w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis we Wrocławiu, Laura wraz z grupą uczniów zwiedza muzeum. Główna bohaterka podziwia nowoczesne wnętrza: od batyskafu, którego wnętrze przypomina sterownię kosmicznego statku, po zakamarki pełnych iluminacji korytarzy. W pewnym momencie Laura orientuje się, że tak naprawdę znajduje się w przestrzeni kosmicznej i odczuwa stan nieważkości.

Moja piosenka jest o tym, żeby się nigdy nie poddawać. Żeby walczyć o swoje marzenia, a jeśli się upadnie to trzeba wstać. Trzeba biec za marzeniami, a nie z nich rezygnować – mówi Laura.

Scenarzystą i reżyserem wideoklipu jest Pascal Pawliszewski, który był także autorem klipów Viki Gabor – „Superhero” i Ali Tracz – „I’ll be standing”. W teledysku towarzyszą Laurze młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio. Producentem wideoklipu jest Telewizja Polska. Tekst piosenki napisali Monika Wydrzyńska i Jakub Krupski.

Eurowizja Junior 2022 odbędzie się 11 grudnia w Erywaniu. Wydarzenie transmitować będą anteny: TVP1, TVP Polonia i TVP ABC. Początek konkursu o godzinie 16:00 czasu polskiego.