Premiera trzeciego sezonu serialu „Rozpustnice” we wrześniu w Epic Drama

  • Telewizja
Autor: mbog

18 września na antenę telewizji Epic Drama powróci z nowym sezonem serial kostiumowy „Rozpustnice”.

Nowy sezon to rozwinięcie znanych widzom historii, ale pojawią się również nowe intrygi. Margaret Wells ma być zesłana do Ameryki, a Lydia Quigley marnieje w Bedlam. Charlotte prowadzi dom publiczny Wellsów, a Lucy jako kurtyzana zdobyła sławę i bogactwo. Obie jednak szybko odkrywają, że prowadzenie zyskownego domu publicznego może im także przysporzyć wielu wrogów.

Lucy robi interesy z Elizabeth i Fredem, matką i synem. Lydia w Bedlam cierpi katusze, przechodząc ciężką kurację, ale nowa więźniarka podnosi ją na duchu. Lady Fitz cieszy się wolnością pod nieobecność brata, ale kiedy znowu znajduje się pod presją, ku własnemu zaskoczeniu zwraca się o pomoc do Nancy Birch. Z kolei sama Nancy – zwykle działająca w pojedynkę – odkrywa, że po raz pierwszy musi kogoś poprosić o pomoc.

W roli Lady Fitz widzowie ponownie zobaczą Liv Tyler. Ponadto w trzeciej serii „Rozpustnic” pojawi się Alfie Allen, który wcieli się w postać nowego alfonsa – Isaaca Pinchera. W nowym sezonie pojawią też młode talenty – między innymi Ash Hunter, który zagra Hala Pinchera, właściciela oberży i brata Isaaca.

Rozpustnice - Alfie Allen
Alfie Allen w roli Isaaca Pinchera – fot. Epic Drama / Viasat World

Premierowe odcinki brytyjskiego serialu kostiumowego „Rozpustnice” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:30 w Epic Drama. Trzeci sezon liczy 8 odcinków.