Premierowe odcinki „Monster Beach” od 6 grudnia w Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

6 grudnia Cartoon Network rozpocznie emisję premierowych odcinków animacji „Monster Beach”. Ta banda kolorowych potworków nawet najzwyklejsze czynności zamienia w szaloną zabawę.

Gdyby nie wyluzowany wujek surfer Woody, ich przygody mogłoby wyglądać nieco inaczej. Rodzeństwo Dean i Jan przyjechało do niego na kolorową wyspę Iki-Iki. Znajdują się na niej nie tylko plaże, drzewa i wszechobecny szum oceanu – żyją tam kolorowe potwory, a każdy z nich jest inny. Amphibia mieszka pod wodą, zrzędliwa Madge prowadzi stołówkę, a czerwony Brainfreeze i niebieski wilkołak Mutt są surferami.

W nadchodzących odcinkach straszni mieszkańcy wyspy postanowią wziąć udział w talent show. Założą zespół o nazwie Dzikość Buntu Gniew Bestii: taka nieposkromiona energia mogłaby rozgromić konkurs. Dean i Jan uznają, że potwory potrzebują poskromienia i zostaną ich menadżerami, lecz wtedy udział w konkursie nie pójdzie po myśli żadnego z nich.

Bohaterowie zorganizują też misję ratunkową, aby uratować Mutta, który został pojmany przez służby porządkowe. Brainfreeze obwinia siebie o sytuację przyjaciela przez to, że wspólnie rozrabiali podczas zabawy, jednak rodzeństwo wie, jak rozwiązać sytuację.

Wszystkie postacie będą musiały także odwrócić zaklęcie, które w złości rzuci na nie Doktor Knutt: w mig zmniejszy mieszkańców wyspy. Będzie to jeszcze trudniejsze, gdy Dean i Jan utkną w innym wymiarze.

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Monster Beach” już w poniedziałek, 6 grudnia. Emisja codziennie o godzinie 15:20 w Cartoon Network.

Logo Cartoon Network

Cartoon Network

Kanał dla dzieci wypełniony serialami animowanymi nawiązującymi do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Atomówki" oraz "Ben 10". Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.