Animacja „Jabłko i Szczypior” powraca. Premierowe odcinki od 22 listopada w Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Na antenę Cartoon Network z premierowymi odcinkami powraca serial animowany „Jabłko i Szczypior”. Produkcja przedstawia przygody tytułowych bohaterów w wielkiej metropolii.

Pierwszy przyjazd do miasta był dla Jabłka i Szczypiora turbulentny. Rodzice przysłali ich tam, by zaczęli nowe, pełne przygód życie. Obydwaj mieli znaleźć swoje mieszkania. Trafiali na różne przeszkody, a dotarcie do lokali nie było proste. Spotkali również postaci takie jak przyjazny bohaterom Falafel, sumienny w swojej pracy w bistro Pizza czy wspierająca wszystkich Frytka.

W nowym sezonie Jabłko i Szczypior muszą wymyślić rozwiązanie dla problemu z pupilem. Jabłko zawsze chciał mieć konia. Pewnego dnia bohaterowie znajdują niewielkie zwierzę, które sprawia wrażenie, że jest koniem. Niestety okazuje się, że w rzeczywistości to duży pies.

Jabłko i Szczypior będą musieli szybko zastanowić się, co zrobić ze zwierzakiem-niespodzianką. Bohaterów zaatakuje też nagła burza. Falafela nie ma w zamieszkiwanym przez nich wszystkich domu, więc spróbują poradzić sobie w dwójkę. Jednak sytuacji nie ułatwia fakt, że w dachu jest wielka dziura, przez którą pada deszcz. Pozostało im tylko jedno: włączyć kreatywność i znaleźć coś przydatnego na wysypisku koło domu.

Premiera drugiego sezonu serialu „Jabłko i Szczypior” 22 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15 w Cartoon Network.

Logo Cartoon Network

Cartoon Network

Kanał dla dzieci wypełniony serialami animowanymi nawiązującymi do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Atomówki" oraz "Ben 10". Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.