Tom i Jerry w Nowym Jorku

„Tom i Jerry w Nowym Jorku” premierowo tylko na Boomerangu

mbog

Twórcy kultowej kreskówki „Tom i Jerry” przygotowali nowy serial o przygodach kota i myszy. Produkcja premierowo w Polsce będzie emitowana od 15 listopada w telewizji Boomerang.

Tym razem bohaterowie kreskówki opuszczą dom i ogródek. Tom i Jerry postanowili przenieść się ze swoimi psotami do wielkiego miasta. Ich przygody w metropolii widzowie będą mogli oglądać wkrótce w pełnometrażowej produkcji. Twórcy stworzyli również serial o tym samym tytule z jeszcze większymi nowojorskimi perypetiami zawadiackiego duetu.

Tym razem główne postaci pojawią się w hotelowej kwiaciarni, lobby, kuchni czy sklepie z prezentami. Do Toma, Jerry’ego i psa Spike’a dołączy także sympatia kota, słoń z miejskiego zoo i wiele innych ciekawych postaci. W nadchodzących odcinkach Jerry będzie pomagać gołębicy, Tom spróbuje zaprzyjaźnić się z małą pandą. Mysz pomoże również lunatykującemu słoniowi uciec z zoo. Na widzów czeka też spotkanie z kameleonem i fruwanie na latawcu.

Premiera serialu „Tom i Jerry w Nowym Jorku” już w poniedziałek, 15 listopada. Emisja codziennie o godzinie 16:00 w Boomerang.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.