Premierowe odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” ponownie na Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

W poniedziałek, 20 kwietnia na antenę telewizji Boomerang powróci z nowymi przygodami ekipa „Wehikułu tajemnic”. Bohaterowie kreskówki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” rozwiążą kolejne zagadki i zdemaskują zjawy.

Scooby-Doo, choć jest dużym psem i może wydawać się groźny, z pewnością nie należy do najodważniejszych. Wraz z swoimi przyjaciółmi: Kudłatym, Daphne, Velmą i Fredem przemierzają świat charakterystycznym pojazdem w poszukiwaniu kolejnych wciągających zagadek do rozwiązania. Ich biuro detektywistyczne zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych, demaskowaniem duchów i zjaw oraz rozwiązywaniem kryminalnych zagadek.

W serii „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” bohaterom pomagają gwiazdy światowego formatu oraz superbohaterowie. Do drużyny dołączyła już między innymi piosenkarka Sia, aktor Kenan Thompson, a także Sherlock Holmes, Batman czy Wonder Woman. W premierowych odcinkach przyjaciele wybiorą się do Japonii, gdzie będą próbować rozwiązać tajemnicę potwora – lisa, który porywa ludzi. Podczas jednej z przygód bohaterzy będą też eksplorować bardzo stary i nawiedzony budynek Hollywood.

Pierwszy sezon „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” telewizja Boomerang premierowo pokazywała jesienią 2019 roku.

Premiera nowych odcinków „Scooby-Doo i… zgadanij kto?” już od poniedziałku, 20 kwietnia. Emisja codziennie o godzinie 19:00 w Boomerangu.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.