Premierowe odcinki serialu „Szpital” od września w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W poniedziałek, 14 września telewizja TVN rozpocznie emisję serialu paradokumentalnego „Szpital”. Produkcja będzie emitowana zamiast retransmisji „Faktów po południu” z TVN 24.

Akcja serialu odbywa się w fikcyjnym, krakowskim szpitalu. Fabuła każdego odcinka opiera się na historii pacjentów przybywających do placówki. Są to między innymi problemy rodzinne, zdrady, czy miłość.

W nowym sezonie pojawi się 15-latka, która spadła z mostu, robiąc sobie selfie. Dziewczyna jest szkolną gwiazdą, a dla popularności i przyciągnięcia uwagi rówieśników jest w stanie zrobić wszystko. W szpitalu postanawia zrobić szokujące zdjęcia z bardzo chorymi pacjentami, by jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie w sieci.

Nie zabraknie też rodzinnych dramatów z medycyną w tle. Rozwiedzeni rodzice małej pacjentki nie potrafią ułożyć sobie kontaktów po rozstaniu, a ich konflikt omal nie doprowadzi do tragedii. Okaże się też, że bez względu na to, ile lat mają dzieci, rodzice zawsze chcą mieć wpływ na ich życie. Pacjentem szpitala zostanie 58-latek, który spadł ze schodów, bo śpieszył się wraz z żoną na spotkanie z córką.

Szpital
Lekarze pracujący w „Szpitalu” – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM

Nowy sezon serialu „Szpital” miał być pierwotnie emitowany jesienią 2019 roku.

Serial paradokumentalny „Szpital” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 w TVN, od 14 września.