Prenumerata Wyborcza.pl w pakiecie z Player.pl

  • Internet
  • Telewizja
  • Agora
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od lipca dziennikarskie teksty „Gazety Wyborczej” oraz programy, seriale i kanały na żywo w ramach serwisu Player.pl są dostępne w jednym pakiecie. Czytelnicy Wyborcza.pl do końca września mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty.

Subskrybenci pakietu będą mieć nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów „Gazety Wyborczej” – m.in. Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych poprzez przeglądarki internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W ramach oferty można czytać też artykuły z magazynów i tygodników dziennika takich, jak „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”. Ponadto subskrybenci będą mogli przeczytać teksty dostępne wyłącznie dla prenumeratorów i materiały z archiwalnych numerów „Gazety Wyborczej”.

Odbiorcy oferty zyskują również dostęp do Player.pl – serwisu z biblioteką kanałów na żywo oraz programów, filmów i seriali na żądanie. Z początkiem lipca pakiet „Start” wzbogacił się o trzy kanały nadawcy: TVN, TTV i TVN7. Dodatkowo, tylko użytkownicy Player.pl mogą podczas wakacji obejrzeć przedpremierowo drugi sezon serialu „Pod powierzchnią”.

Pakiet Wyborcza.pl + player.pl może być perłą w koronie naszej cyfrowej oferty. Już wcześniej, kupując prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”, czytelnicy mieli dostęp do najlepszego polskiego dziennikarstwa, a także tekstów z 'Wall Street Journal’ i 'New York Times’a’ oraz europejskich gazet tworzących LENA (Leading European Newspaper Association – 'Die Welt’, 'El Pais’, 'Le Soir’, 'La Repubblica’, 'Le Figaro’, 'Le Soir’ i 'Tribune de Genève’). A teraz dodatkowo otrzymają najlepsze treści telewizyjne spod znaku TVN. To oferta nie do pobicia – powiedział Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych „Gazety Wyborczej” oraz do najlepszej rozrywki w serwisie Player.pl. Jest to innowacyjne i wyjątkowe połączenie na polskim rynku. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów – powiedział Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Nowy pakiet, łączący prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej” w wersji podstawowej oraz pakiet „Start” Player.pl, kosztuje 19,90 zł za miesiąc. Promocyjną ofertę można zakupić na stronie Wyborcza.pl.