Telewizja Metro wprowadza zmiany w serwisie informacyjnym

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od 5 sierpnia telewizja Metro zmieni nazwę oraz godzinę nadawania swojego serwisu informacyjnego.

Program „Metro 18:30” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. Natomiast sobotnie wydania wciąż będą emitowane o godzinie 18:00. Jednak od 10 sierpnia zyskają one nową nazwę – „Metro sobota 18:00”. Podobnie jak do tej pory, w niedziele serwis nie będzie nadawany.

Serwis informacyjny telewizji Metro przedstawia najciekawsze informacje z ostatnich dni. Dotyczą one świata sportu, techniki i polityki. Autorami programu są dziennikarze TVN 24. Pierwsze wydanie „Metro 18:00” pojawiło się 3 września 2018 roku.

Nadawca telewizji Metro zobowiązał się do emisji programów informacyjnych w minimalnym udziale procentowym wynoszącym 1% w tygodniu.

Telewizja Metro Logo

Telewizja Metro

Stacja emitująca seriale, filmy fabularne i dokumentalne. Ponadto kanał prezentuje bajki dla dzieci, programy rozrywkowe oraz informacyjne, w tym dotyczące tematyki kulturalnej. Telewizja Metro jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej - na multipleksie 8, a także w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Właścicielem stacji jest TVN Discovery Polska, poprzez spółkę Green Content.