Mobilni mechanicy

Program „Mobilni mechanicy” od 28 lutego w TVN Turbo

mbog

28 lutego TVN Turbo rozpocznie emisję nowej produkcji dokumentalnej – „Mobilni mechanicy”. Program opowiada o ekipach pomocy drogowej, których zadaniem jest naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia.

Nieważne gdzie, nieważne kiedy, w każdą pogodę i o każdej porze dnia mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód. Bez względu na gabaryty i przeznaczenie auta, jeśli jesteś w trasie, nie masz czasu na kilkudniową diagnostykę czy lawetę, mobilny warsztat samochodowy będzie dla klienta najlepszym rozwiązaniem. Fachowcy na miejscu usprawnią i naprawią samochód.

W każdym odcinku trzy ekipy, trzy zepsute pojazdy i naprawy. Zadaniem mechaników jest doprowadzić samochód do takiego stanu, żeby mógł dalej ruszyć w trasę. Bohaterowie zmierzą się z zepsutą na trasie betoniarką, która wiezie cement. Naprawią chłodnię, która przewozi mięso. Towar łatwo się psuje, a sytuacja zastała kierowcę w skwarze, w środku lata. Mechanicy ruszą również na pomoc ciężarówce, która wiezie towar awizowany. Jeżeli ładunek nie dojedzie na czas, może okazać się, że przez kolejne doby będzie musiał czekać na inny transport za granicę.

Program „Mobilni mechanicy” premierowo będzie emitowany w niedziele o godzinie 15:15 w TVN Turbo, od 28 lutego. Pierwszy sezon liczy 8 odcinków.

Logo TVN Turbo

TVN Turbo

Stacja, należąca do TVN Grupa Discovery, która jest kierowana przede wszystkim do pasjonatów motoryzacji. Na antenie TVN Turbo pojawiają się również produkcje dokumentalne, dla majsterkowiczów i skierowane do fanów gadżetów. Kanał ruszył w 2003 roku.