Kolejne sezony sprawdzonych formatów w wiosennej ramówce TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W wiosennej ramówce TTV nie zabraknie produkcji, które od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Widzowie zobaczą nowe sezony programów „Down the Road”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowe życia” i „Kanapowcy”.

Widzowie TTV od 21 lutego będą mogli oglądać przygody Przemka Kossakowskiego i grupy sześciu osób z zespołem Downa. Uczestnicy programu „Down the Road” wyruszają w podróż, aby przełamać stereotypy, nauczyć się nowych rzeczy, a także przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców. W drugim sezonie ekipa przemierza Chorwację i Grecję. Emisja w niedziele o godzinie 22:00. Produkcja jest już dostępna w serwisie Player.pl.

Z nowymi odcinkami powraca program „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie TTV ponownie zajrzą do mieszkań zwykłych Polaków. Komentatorzy opowiedzą, co aktualnie ich w telewizji bawi, denerwuje, a co ekscytuje. Program bez zmian będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 22:00.

Gogglebox
„Gogglebox. Przed telewizorem” – fot. TTV

Od 16 lutego TTV pokazuje dziesiąty sezon „Królowych życia”. Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Premierowe odcinki będą emitowane 4 dni w tygodniu – od wtorku do czwartku o godzinie 22:05 jeden odcinek, a w piątek o tej samej porze dwa odcinki formatu.

W kwietniu stacja rozpocznie emisję trzeciego sezonu programu „Kanapowcy”. Bohaterowie pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca powalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Tym razem z szansy spróbują skorzystać panowie ze stolicy. Emisja we wtorki o godzinie 22:00.

W wiosennej ramówce znalazły się również kolejne sezony formatów „It’s My Life! To moje życie” i „Defacto”.