It's my Life! To moje życie 2

„It’s my life! To moje życie” od 16 lutego w TTV. Odcinki przed premierą w Player.pl

mbog

We wtorek, 16 lutego na antenie TTV pojawi się drugi sezon nagrywanego w Krakowie „It’s my life! To moje życie”. Nowi uczestnicy serii trafią pod jeden dach, by poznać, jak smakuje dorosłość w czasach pandemii.

W drugiej edycji programu w kamienicy na nowych bohaterów czekać będzie uczestnik poprzedniej serii – Mateusz, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam. Młodzi ludzie wchodzący w dorosłość i szukający swojego miejsca w życiu, zmierzą się z nowymi dla siebie tematami. Jedni świeżo wyprowadzili się od rodziców, inni chcą znaleźć pracę i zarobić pierwsze pieniądze. We wspólnym mieszkaniu będą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Tylko od nich zależy, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami.

Kamery towarzyszą bohaterom „It’s my ife! To moje życie” na każdym kroku. W trakcie pobytu mogą odwiedzać ich znajomi, rodzice czy nowo poznane osoby. Każdy uczestnik dostanie też jednorazowe wsparcie finansowe – kwotę odpowiadającą pensji minimalnej. Jednak już na samym początku bohaterowie programu muszą zapłacić czynsz i kaucję za wynajem mieszkania.

Pierwszy sezon reality show był emitowany jesienią ubiegłego roku. Za produkcję programu odpowiada firma Django media.

Druga seria „It’s my life! To moje życie” zadebiutuje 16 lutego w TTV. Emisja we wtorki i środy o godzinie 22:30 – po dwa odcinki. W serwisie Player.pl prapremiery programu dostępne będą dzień wcześniej.