Hubert Urbański

Program „To się kręci!” od kwietnia w Onecie i na Plejada.pl

rafs

Redakcja Plejady rusza z nowym formatem wideo – „To się kręci!”, który jest realizowany w technologii 360 stopni. Nowe odcinki programu „To się kręci” można oglądać w każdy wtorek o godz. 15.00, na stronie głównej Onetu i Plejady. Program wzbogaci także ofertę wideo dostępną na kanale Plejady w serwisie YouTube.

W pierwszym odcinku widzowie przeniosą się na plan teleturnieju „Milionerzy”, gdzie gospodarz programu – Hubert Urbański oprowadzi ich po studiu, a także zdradzi tajemnice formatu.

Wideo 360 jest formatem typu VR, który pozwala uzyskać wideo ze sferycznym widokiem: w górę, w dół, w lewo, w prawo i w tył. W „To się kręci!” zobaczymy doskonale znane miejsca, chociażby z telewizji, ale z zupełnie innej, dotąd nieznanej, perspektywy. Kamera Plejady odwiedzi plany zdjęciowe popularnych programów, ale także mieszkania gwiazd.

Chcemy pokazywać naszym czytelnikom show-biznes z różnych perspektyw. Zdecydowaliśmy się na format realizowany kamerą 360 stopni, by nie tylko podążać za dzisiejszymi trendami wideo, ale przede wszystkim, by nasi odbiorcy mogli być jeszcze bliżej gwiazd i zobaczyć to, czego nie widać w telewizji czy na Instagramach ich idoli. Zapraszamy widzów „To się kręci!” do zabawy, w której to oni sami decydują, co widzą w danej chwili. Pierwszy odcinek to nie lada gratka dla wszystkich fanów teleturnieju „Milionerzy”. Hubert Urbański nie tylko oprowadza nas po studiu, ale także zdradza tajemnie programu, a dzięki technologii 360 stopni możemy zobaczyć to, co na co dzień widzieć mogą tylko osoby biorące udział w nagraniach „Milionerów”. Obiecuję, że w kolejnych odcinkach również pokażemy miejsca, które dotąd obserwowaliśmy z zupełnie innej strony – mówi Grzegorz Dobek, szef serwisu Plejada.pl, który odpowiada za realizację „To się kręci”.

Nowy program „Onet Styl Życia”

Na Onecie w środę, 6 kwietnia zadebiutował program „Onet Styl Życia”. Do programu będą zapraszani goście związani z różnymi dziedzinami lifestyle’u: designem, psychologią, kulturą i modą. Premierowe odcinki programu będzie można oglądać w Onecie w każdą środę o godz. 11.00. Co tydzień w programie będzie pogłębiany i pokazywany z różnych perspektyw inny temat związany ze stylem życia. Prowadzącymi będą Małgorzata Ohme, Dominika Olszyna, Marta Wierzbicka oraz Anna Pietraszek-Sawicka. W zależności od tematyki poruszanej w danym odcinku będzie inny gospodarz programu.