Przemysław Białkowski w gronie stałych prowadzących „Wydarzenia Wieczorne”

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mbog

Przemysław Białkowski od stycznia będzie stałym prowadzącym wieczorne wydania „Wydarzeń” – wynika z nieoficjalnych informacji portalu omediach.info.

Przemysław Białkowski pracuje w Polsat News od 2009 roku. Przez pierwsze lata pracy był reporterem w katowickim oddziale Polsatu, a od 2013 roku prowadzi programy na antenie stacji. W ostatnich miesiącach Białkowskiego najczęściej można było oglądać w „Nowym dniu” oraz we „W rytmie dnia”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że od stycznia nie będzie on już prowadził porannego pasma informacyjno-publicystycznego emitowanego w Telewizji Polsat i Polsat News. W porannym paśmie w jego miejsce pojawi się Michał Giersz. Przemysław Białkowski debiutował w roli gospodarza „Wydarzeń Wieczornych” (wówczas program nazywał się „Wydarzenia 22:00”) w 2016 roku.

Program „Wydarzenia Wieczorne” jest codziennym podsumowaniem dnia emitowanym na antenie Polsat News o godzinie 21:50. Stałą prowadzącą serwis informacyjny jest Joanna Wrześniewska-Sieger. Do grudnia w wieczornym paśmie pojawiał się również Jarosław Gugała. Z informacji Press.pl wynika, że dziennikarz przestał prowadzić „Wydarzenia Wieczorne”, ponieważ został poproszony, aby opracować nową koncepcję niedzielnego programu publicystycznego „Prezydenci i premierzy”.

Jarosław Gugała
Do grudnia Jarosław Gugała był stałym prowadzącym „Wydarzenia Wieczorne” – fot. Polsat News

„Wydarzenia Wieczorne” są emitowane z tłumaczeniem na język migowy oraz z napisami dla niesłyszących.

Przemysław Białkowski będzie również prowadzić „Wydarzenia Flesz” emitowane o godzinie 20:50, a także „Obraz dnia” nadawany o 23:00.