Niech to usłyszą

Radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą” w Radiu ZET

mab

26 września na antenie Radia ZET ruszy radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą”. Jego scenariusz wyszedł spod pióra Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka, a w produkcję zaangażowano gwiazdy seriali i muzyki.

„Niech to usłyszą” to radiowy serial kryminalny, napisany i wyprodukowany specjalnie dla Radia ZET. Fabuła opowiada o porwaniu znanej piosenkarki Maggie (Margaret). W tle pojawiają się motywy związane z Radiem ZET. W Jak informuje nadawca, w słuchowisku nie zabraknie nagłych zwrotów akcji, trudnych decyzji i skrywanych tajemnic.

W obsadzie „Niech to usłyszą” znaleźli się m.in. Jarosław Boberek, Mateusz Damięcki, Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Andrzej Grabowski, Robert Makłowicz i Krystian Pesta. Pojawią się również dziennikarze znani z Radia ZET, a gościnnie zagra Doda. Za reżyserię i produkcję odpowiada Krzysztof Czeczot i agencja Make It. Aktor wystąpił również w roli narratora.

Dawno nie było w Radiu ZET tak oryginalnego i dużego projektu programowo-promocyjnego. Udało nam się stworzyć coś zupełnie nowego i wyjątkowego. W produkcję zaangażowaliśmy najlepszych aktorów, producentów, ale też dziennikarzy znanych z naszej anteny. Radio ZET odgrywa w naszym serialu bardzo istotną rolę i jest miejscem toczącej się akcji. Fikcję przeplatamy z rzeczywistością. Chcemy też angażować naszych słuchaczy, dlatego wokół serialu przygotowujemy szereg aktywności z kryminalną akcją w tle. Będzie można m.in. wpłynąć na fabułę serialu, ale również zagrać jedną z epizodycznych ról. Jestem przekonany, że serial stanie się doskonałą formą rozrywki nie tylko dla fanów kryminałów. Nie zdradzając więcej szczegółów, zapraszam na antenę – mówi Mariusz Smolarek, redaktor naczelny Radia ZET

40-odcinkowy serial „Niech to usłyszą” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 22:30. Premiera już 26 września. Serial będzie również dostępny na stronie Radiozet.pl oraz na platformie Empik Go w formie 8 odcinkowej serii – nowe docinki co sobotę.