Radosław Masłowski reporterem Superstacji

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mtom

Były dziennikarz Nowa TV, Radosław Masłowski, został reporterem Superstacji – dowiedział się portal omediach.info.

Masłowski przygotowuje materiały dla serwisów informacyjnych Superstacji. Przez ponad dwa lata pracował w telewizji Nowa TV, gdzie był reporterem programu informacyjnego „24 Godziny”, który został zdjęty z anteny w listopadzie 2018 roku. Wcześniej przez ponad 10 lat był reporterem „Panoramy” TVP2. Został zwolniony w marcu 2016 roku przez ówczesnego szefa programu Piotra Lichotę. O pożegnaniu z publicznym nadawcą wypowiedział się na Facebooku:

Był wrzask, groźby i epitety a po kilkuminutowej tyradzie pełnej bluzgów i przekleństw (co wprawiło w zdumienie mimowolnych świadków tej rozmowy) usłyszałem, że powodem mojego zwolnienia jest fakt, że spóźniłem się z materiałem na emisje. Oczywiście materiał tego dnia ukazał się o czasie.

I nie musicie pisać, jak przykro i szkoda bo żałować trzeba tych, którzy w tej redakcji nadal muszą pracować. Większość z nich ma nadzieje, że kiedyś wrócą normalne czasy:- bez cenzury, ingerowania w tematy i zakazu krytyki partii rządzącej. I za nich trzeba trzymać kciuki. Przykro, że nie mogą nawet kliknąć „lubię to” pod tym postem, bo nawet to mogłoby stać się powodem zwolnienia. Usłyszałem, że warto byłoby w tym temacie dodać zdanie, że taki koń w garniturze pasowałby na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Śmieszne? Oceńcie sami. Licho ta zmiana wygląda – powiedział Radosław Masłowski

Masłowski to kolejna osoba z zespołu telewizji Nowa TV, która dołączyła do Superstacji. W styczniu br. Marek Czyż został gospodarzem programu „Czyż nie…?” i „Rozmowy Dnia” zaś w lutym br. Adam Feder i Beata Tadla współprowadzą na zmianę interaktywny program „Bez ograniczeń” z Jackiem Zimnikiem.