Rajmund T. Andrzejczak i Sławomir Dębski dołączają do Kanału Zero. Start już dzisiaj

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Kanał Zero zaprezentował swoje ostatnie nabytki, w tym tzw. „final bossa”.

Jest nim generał Rajmund T. Andrzejczak, były szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Ogłoszenie nastąpiło w dniu startu kanału, w czwartek, 1 lutego.

Dołączenie do kanału ma związek z przejściem generała do rezerwy w środę, 31 stycznia. Oprócz niego do projektu Krzysztofa Stanowskiego dołączy Sławomir Dębski, dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Razem mają prowadzić cotygodniowy program „Ground Zero”. Będzie on poświęcony zagadnieniom wojennym.

Odkąd poznałem generała, nie mam wątpliwości, że stworzy fantastyczny program, bo jego po prostu słucha się z otwartą gębąpisze w swoim wpisie w portalu X Krzysztof Stanowski. 

Rusza Kanał Zero

W czwartek, 1 lutego rusza Kanał Zero, projekt Krzysztofa Stanowskiego. Pierwszego dnia emisji będzie nadany program „Godzina Zero” o 20:00. W nim Przemysław Rudzki ma przeprowadzić wywiad ze Stanowskim. Do studia będą mogli dodzwonić się widzowie. W środę, 31 stycznia do projektu dołączyli Izabella Krzan i Kacper Ruciński. Izabella Krzan i Kacper Ruciński.