Izabella Krzan i Kacper Ruciński dołączają do Kanału Zero

  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Kanał Zero na kilka godzin przed startem ujawnia kolejne nazwiska gwiazd projektu.

Do składu zespołu dołączyli Izabella Krzan i Kacper Ruciński. Ogłoszono to w środę, 31 stycznia w mediach społecznościowych kanału.

Krzan współpracowała z Telewizją Polską do początku 2024 roku. Straciła swoją rolę współprowadzącej „Pytanie na śniadanie” w parze z Tomaszem Kammelem na skutek zmian w telewizji publicznej i resetu prowadzących śniadaniówki TVP2. Izabella Krzan prowadzi też teleturniej „Koło Fortuny”. W Kanale Zero ma prowadzić poranne programy.

Kacper Ruciński natomiast jest stand-uperem występującym na polskich scenach kabaretowych. Występował on w kampanii promującej wejście Viaplay na polski rynek w 2021 roku. Współtworzył także programy w Kanale Sportowym, w szczególności podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w 2022 roku, w tym program „Comedy Park” będący zamiennikiem „Hejt Parku”. Ruciński był również rzecznikiem prasowym klubu Krzysztofa Stanowskiego, KTS Weszło. W Kanale Zero Kacper Ruciński ma prowadzić swój program.

To jednak nie koniec listy osób, które dołączą do nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego. W dniu startu, czyli w czwartek, 1 lutego kanał ma zaprezentować o godzinie 10:00 ostatnie dwie osoby, w tym „finałowego bossa”.

Kanał Zero – start w czwartek, 1 lutego

Nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego, Kanał Zero wystartuje w czwartek, 1 lutego o godzinie 20:00. W ramówce przewidziana jest jedna pozycja – program „Godzina Zero”. W nim Przemysław Rudzki przeprowadzi wywiad z Krzysztofem Stanowskim dotyczący przeszłości i przyszłości, a także Kanału Zero. Stanowski ma odnieść się do informacji medialnych na swój temat, a także odebrać telefony od widzów. „Godzina Zero” ma mieć podobną formułę do emitowanego na Kanale Sportowym „Hejt Parku”.