Znamy ramówkę pierwszego dnia Kanału Zero. Nie będzie długa

  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Krzysztof Stanowski zaprezentował ramówkę na pierwszy dzień Kanału Zero.

Kanał Zero rusza w czwartek, 1 lutego. Szczegóły dotyczące kanału przedstawiliśmy w naszym tekście. W swoich mediach społecznościowych we wtorek, 30 stycznia Krzysztof Stanowski ujawnił szczegóły ramówki na pierwszy dzień emisji.

Pierwszego dnia nadawania pojawi się tylko jedna pozycja – program „Godzina Zero” o 20:00. Nie wiadomo, ile on potrwa. Wywiad z Krzysztofem Stanowskim ma przeprowadzić Przemysław Rudzki, który również współpracuje z nowym projektem. Program ma dotyczyć przeszłości i przyszłości właściciela Weszło, a także odniesienia się do plotek dotyczących kanału. W trakcie programu, podobnie jak w „Hejt Parku” nadawanym w Kanale Sportowym, mają być telefony od widzów.

W mediach społecznościowych Stanowski zapowiadał, że „Godzina Zero” ma być nadawana prawie codziennie o godzinie 20:00. Wyjątkiem będą dni, gdy Kanał Zero będzie emitować debaty lub inną pozycję, którą ujawnią w dniu startu kanału.

Kolejne osoby w Kanale Zero. Transfer z Kanału Sportowego?

W poniedziałek, 29 stycznia Kanał Zero ujawnił kolejne osoby, które dołączają do zespołu. Są nimi Jakub Kosikowski (lekarz), Jarosław Wolski (tematyka wojenna), Wojciech Kowalczyk (były piłkarz, sport) oraz Marcin Matczak i Bogusław Leśnodorski (tematy prawne). Nie wiadomo, czy obecność Kowalczyka w Kanale Zero oznacza jego odejście z programów emitowanych w Kanale Sportowym.