Kanał Zero ujawnia kolejne nazwiska. Start już w czwartek

  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Kanał Zero zaprezentował kolejne osoby, które będą współtworzyły projekt.

Ogłoszenie nastąpiło w poniedziałek, 29 stycznia na portalu X. Do kanału Krzysztofa Stanowskiego dołączyli  Jakub Kosikowski (lekarz), Jarosław Wolski (tematyka wojenna), Wojciech Kowalczyk (były piłkarz, sport) oraz Marcin Matczak i Bogusław Leśnodorski (tematy prawne).

Jedną z twarzy Kanału Zero będzie Wojciech Kowalczyk, który jest obecny w filmach opublikowanych w Kanale Sportowym.

W ciągu najbliższych dni widzowie mają poznać największe gwiazdy Kanału Zero. Zapowiedział to w portalu X Robert Mazurek, jeden z twórców projektu na YouTube.

Kanał Zero – start w czwartek, 1 lutego

W czwartek, 1 lutego ma mieć miejsce start projektu Kanał Zero na YouTube.  Z kanałem mają współpracować między innymi Tomasz Rożek, Marcin Meller, Monika Goździalska, Jacek „Tede” Graniecki, Mariusz Zielke, Robert Mazurek, Maciej Dąbrowski, Rafał Zaorski.

Projekt będzie wykorzystywać trzy przestrzenie, w których będzie można tworzyć programy. Pierwsza z nich zawiera duży stół z logiem kanału na ekranie LED. W tle jest sześć telewizorów 85-calowych. Drugie studio jest w formacie „2 w 1”. W zależności od ustawienia kamery widzowie zobaczą inną scenografię. Krzysztof Stanowski poinformował, że studia mają być oddane do użytku dzień przed startem.