Reality show „Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć” od marca w TVP

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

Już 16 marca na platformie VOD TVP zadebiutuje nowy reality show „Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem par przed ślubem sprawdzi czy ich związki są dobrze dobrane i gotowe na wspólne życie.

Pary zmierzą się z wyzwaniami, które prędzej czy później stanęłyby na drodze ich relacji. Będzie to dla nich swoisty test przedmałżeński, podczas którego okaże się, jak ważna jest praca nad związkiem. Przyszli małżonkowie sprawdzą, czy naprawdę się znają i są na tyle dobrze dograni, by spędzić razem resztę życia. Pary na dwa tygodnie zamieszkają w willi zlokalizowanej na jednej z Wysp Kanaryjskich.

W każdym odcinku pary będą komentować i oceniać nawzajem swoje poczynania oraz decydować, która opuści „Wzgórze Próby”. Spotkają się też z ekspertami, którzy skonfrontują ich z kluczowymi dla związku tematami i dadzą narzędzia do pracy nad relacją. W półfinale pary odpowiedzą na pytania dotyczące przyszłości związku, a badanie reakcji mózgu zweryfikuje zgodność słów z emocjami. W finale wszyscy uczestnicy zagłosują na najlepiej według nich dobraną parę i zadecydują, kto wygra nagrodę główną – 100 tysięcy złotych.

Program „Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć” poprowadzi Sandra Kubicka. Modelka jest znana m.in. z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

„Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć” od 16 marca w VOD.TVP.PL.