„Remont razem” w Boże Narodzenie w HGTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

25 grudnia widzowie HGTV zobaczą kolejną odsłonę specjalnego programu „Remont razem”. Tym razem w wyjątkowy projekt zaangażują się same panie.

W programie „Remont razem” gwiazdy znane z programów HGTV dokonują metamorfozy wnętrza u wyjątkowej osoby. Bohaterką bożonarodzeniowego odcinka będzie Ewa. Od dziecka zmaga się ona z ciężką chorobą, a przez błędną diagnozę wiele lat jej stan stale się pogarszał. W pewnym momencie swojego życia przestała samodzielnie się poruszać, a każda czynność sprawiała jej ogromny ból.

Kiedy w końcu udało się wdrożyć właściwe leczenie, kobieta dosłownie stanęła na nogi – studia, wymarzona praca, a potem mąż i narodziny córeczki. Sześcioletnia Laura jest uśmiechniętą i aktywną dziewczynką o prawdziwej duszy sportowca. Kiedy miał urodzić się młodszy syn Ewy, rodzina wszystkie swoje oszczędności zainwestowała w mały segment pod Warszawą. Chcieli mieć przestrzeń dla siebie, dzieci i kawałek ogródka. To miało być spełnienie ich marzeń.

Jednak Bernard urodził się poważnie chory. Obecnie każdy grosz przeznaczany jest na rehabilitację malucha. Ledwo starcza im na życie, a dzisiaj mieszkają w zupełnie niewykończonej przestrzeni. Wszystkie inne plany porzucili na bok, by w pełni zająć się ratowaniem zdrowia syna.

Ekipa HGTV spróbuje spełnić marzenia potrzebującej rodziny. Dorota Szelągowska, Marika Jóźwiak, Mirella Kępczyńska, Iwona Durka, a także ogrodowe królowe: Olga Piórkowska, Iza Szarmach i Maja Popielarska dokończą remont wnętrza oraz dostosują przestrzeń na zewnątrz do potrzeb dzieci i ich rodziców.

Premierowa emisja programu w piątek, 25 grudnia o godzinie 22:00 w HGTV. Odcinek będzie można również obejrzeć 2 stycznia o godzinie 11:30 w telewizji TVN.