Remont w prezencie

„Remont w prezencie” nową produkcją własną Telewizji WP

mbog

W sierpniu 2020 zadebiutuje nowy program Telewizji WP. Ekipa „Remontu w prezencie” podczas wspólnego wyjazdu wypoczynkowego bliskich sobie osób zajmie się gruntowną metamorfozą wybranego pomieszczenia.

Ekipa programu wyremontuje pomieszczania w domu najbliższych osób wybranych w castingu. Bliscy na czas prac pod czujnym okiem projektanta będą mogli relaksować się podczas tygodniowego wyjazdu. Miejsce docelowe zostanie wylosowane spośród polskich miejscowości turystycznych. Nikt z uczestników nie będzie wiedział, gdzie spędzi urlop.

Programy o remontowaniu i urządzaniu wnętrz w naszej ramówce cieszą się ogromną popularnością. To idealny moment, by zaproponować widzom własny format, który stanowi nową jakość w tym obszarze. „Remont w prezencie” to nie tylko metamorfoza wybranego pomieszczenia, ale także idealna okazja dla bliskich osób, by odnowić relację, czy po prostu spędzić wspaniały czas podczas urlopu niespodzianki – powiedziała Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

W ramach cyklu powstanie 10 odcinków, w których udział weźmie 10 rodzin. Program poprowadzą Klaudia Halejcio, aktorka telewizyjna i filmowa oraz architekt Marcin Grzelewski. Nagrania rozpoczną się w czerwcu i będą odbywać się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Program powstaje we współpracy z markami holdingu Wirtualnej Polski: Wakacje.pl, homebook.pl oraz totalmoney.pl. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Premiera programu „Remont w prezencie” w sierpniu w Telewizji WP.