„Remont w prezencie” i „1, 2, 3… Kabaret!” jesienią w Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: mbog

Jesienią w Telewizji WP zadebiutuje program „Remont w prezencie”. Pojawi się także drugi sezon „1, 2, 3… Kabaret!”. Widzowie będą mogli również obejrzeć „Mam talent Ameryka: Mistrzowie 2” z udziałem polskiego duetu akrobatycznego Duo Destiny.

„Remont w prezencie” z Klaudią Halejcio

22 sierpnia zadebiutował nowy program Telewizji WP – „Remont w prezencie”. Ekipa podczas wspólnego wyjazdu wypoczynkowego bliskich sobie osób zajmie się gruntowną metamorfozą wybranego pomieszczenia. W ramach cyklu powstało 10 odcinków, w których udział wzięło 10 rodzin. Program prowadzą Klaudia Halejcio, aktorka telewizyjna i filmowa oraz architekt Marcin Grzelewski. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Emisja w każdą sobotę o godzinie 20:00 w Telewizji WP. Od 25 sierpnia, w każdą środę o godzinie 19:00 program będzie można obejrzeć również na Stronie Głównej WP.

Nowy sezon „1, 2, 3… Kabaret!”

Telewizja WP przygotowała również drugi sezon programu rozrywkowego „1,2,3… Kabaret!”. Tematem każdego odcinka są trzy słowa, wokół których artyści kabaretowi prezentują swoje skecze. Na koniec, grupy występują wspólnie ze skeczem napisanym specjalnie na potrzeby programu. W pierwszym odcinku drugiego sezonu pt. „Kawa, herbata, coś mocniejszego” udział biorą: Katarzyna Bujakiewicz i Bartosz Gajda oraz Antoni Gorgoń Grucha i Kabaret Kałasznikof. Program prowadzi Kabaret Chyba.

Premiera 4 września. Emisja w każdy piątek o godzinie 22:00.

Zagraniczne formaty

W ramówce znajdzie się również program „Mam talent Ameryka: Mistrzowie 2” z udziałem polskiego duetu akrobatycznego Duo Destiny, który wygrał 11. edycję polskiej edycji Mam talent. Utalentowanych uczestników oceniają jurorzy Simon Cowell, Heidi Klum, Alesha Dixon i Howie Mandel. Emisja w każdą niedzielę o 20:00.

W codziennym paśmie programów o remontowaniu i urządzaniu wnętrz pojawią się kolejne serie „Pokochaj lub sprzedaj” z Vancouver i Australii, „Mały dom, wielkie możliwości” oraz „Wojny remontowe”, w których profesjonalni łowcy okazji kupują nieruchomości bez ich obejrzenia. Po odpowiednim remoncie mogą na nich wiele zarobić, ale mogą także wiele stracić. Emisja programów od poniedziałku do piątku od 12:00 do 16:00.

Dla fanów kryminalnych zagadek Telewizja WP przygotowała propozycję serialu „Pies: na tropie”. Zmagający się z uzależnieniem od alkoholu były detektyw w trakcie śledztwa dowiaduje się o śmierci przełożonego. Mężczyzna postanawia zatrzymać psa znalezionego obok zwłok. Obaj tworzą drużynę, rozpoczynając dochodzenie dotyczące zagadkowej śmierci policjanta. Emisja w każdą środę i czwartek o godzinie 21:00.

Publicystyka i informacja

Jesienią na antenie Telewizji WP nie zabraknie autorskich realizacji publicystycznych, między innymi: „Tłit” i „Money. To się liczy”. O poranku stacja również zaprasza na serwis informacyjny „WP Raport”. Ponadto w piątki o godzinie 11:00 widzowie zobaczą program o kulturze i nowych technologiach – „WP Express”.