WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

WP Pilot udostępnił nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen. Aplikacja pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot.

Jak informuje właściciel usługi – Wirtualna Polska, w najnowszej odsłonie aplikacji na telewizory Samsung Smart TV poprawiono zgłaszane wcześniej błędy oraz przygotowano bardziej przyjazny ekran zakupu. Nowe funkcjonalności aplikacji dostępne są dla użytkowników korzystających z pakietu premium.

Aplikacja zawiera widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet. Ponadto istnieje możliwość personalizowania listy ulubionych programów.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 90 kanałów telewizyjnych, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Kolejne pakiety to „Starter Plus” od 6,90 złotych, „Podstawowy” od 22,90 złotych oraz „Rozszerzony” od 34,90 złotych.

Usługa jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Dzięki niej telewizję oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.