Rewanżowy mecz Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów w TVP 1 oraz TVP Sport

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

31 lipca o godzinie 20:30 w Trnawie odbędzie się rewanżowe spotkanie Legii Warszawa w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA. Mecz przeciwko Spartakowi Trnava pokaże TVP 1 i TVP Sport.

24 lipca na stadionie przy Łazienkowskiej Legia Warszawa przegrała ze Spartakiem Trnava 0-2. Mecz był pokazywany na antenie TVP 1 i TVP Sport. Tydzień później, 31 lipca w Trnawie na Słowacji odbędzie się rewanżowe spotkanie.

Transmisja z meczu Spartak Trnava – Legia Warszawa ruszy o 20:25 w TVP 1 i TVP Sport. Tuż po spotkaniu w pomeczowym studiu pojawią się analizy i komentarze ekspertów oraz rozmowy z piłkarzami. Sportowe zmagania piłkarzy zostaną podsumowane o 23:05 w „Sportowym wieczorze” na antenie TVP Sport.

Piłkarskich emocji nie zabraknie przed spotkaniem „Legionistów” w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. O 18:25 w TVP Sport pojawi się transmisja z towarzyskiego meczu West Ham United Londyn – Mainz 05. 

Liga Mistrzów na antenach Telewizji Polsat

Od najbliższego sezonu prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA posiada Telewizja Polsat. Wcześniej te rozgrywki były pokazywane w Canal+. Dodatkowo środowy mecz był transmitowany w TVP 1.