Rihanna muzyczną gwiazdą Super Bowl. Gdzie oglądać w Polsce?

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

W nocy z niedzielę na poniedziałek z 12 na 13 lutego odbędzie się 57. mecz o mistrzostwo ligi NFL, znany jako Super Bowl.

Mecz o mistrzostwo NFL zostanie rozegrany pomiędzy drużynami Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs. One były najlepsze w rozgrywkach konferencji AFC i NFC. Podczas meczu wystąpi Rihanna.

Kiedy i gdzie oglądać w Polsce występ Rihanny podczas Super Bowl?

Rihanna wystąpi podczas „Halftime Show”, czyli przerwy pomiędzy drugą i trzecią kwartą meczu. Mecz rozpocznie się o godzinie 0:30 w nocy z 12 na 13 lutego. Występ będzie trwał około 15 minut. Jego start planowany jest na okolice godziny 1:45 w nocy z 12 na 13 lutego. Transmisję występu będzie można obejrzeć w ramach transmisji w TVP Sport. Kanał jest dostępny za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej na pozycji 32 listy LCN. Stację można również oglądać w sieciach kablowych i telewizji satelitarnej. Retransmisja spotkania w poniedziałek, 13 lutego o godzinie 16:00 na tej samej antenie.

Czy Super Bowl będzie w Polsce za darmo w Internecie?

Mecz, jak i występ Rihanny będzie można obejrzeć w Polsce za darmo w Internecie.  Transmisja będzie dostępna za pośrednictwem strony tvpsport.pl. Początek transmisji, zarówno w telewizji, jak i internecie o godzinie 23:55 w niedzielę, 12 lutego.

NFL od sezonu 2023 w DAZN

Platforma streamingowa DAZN będzie na świecie, w tym w Polsce nadawać spotkania ligi NFL od początku sezonu 2023. Umowę zawarto na 10 lat. Dzięki niej między innymi w Polsce platforma DAZN będzie pokazywać wszystkie mecze sezonu zasadniczego, play-offy, Super Bowl, mecze w ramach Red Zone oraz spotkania archiwalne. W Polsce dostęp do DAZN kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Umowa NFL z DAZN nie dotyczy nadawców telewizyjnych, stąd w Polsce nadal będzie możliwa ewentualna emisja Super Bowl w TVP.