RMF Classic+ nawiązał współpracę z siecią kin Helios

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: rafs

Usługa radia RMF Classic, RMF Classic+ nawiązała współpracę z siecią kin Helios. Oznacza to dodatkowe korzyści dla posiadaczy subskrypcji.

We wszystkich 52 kinach sieci odbędą się specjalne pokazy „RMF Classic+ i Helios prezentują”. W ich ramach widzowie będą mogli zobaczyć filmy, w których istotną rolę odgrywa ścieżka dźwiękowa oraz muzyka. Tuż przed pokazami ich uczestnicy zobaczą materiały wideo przygotowane przez dziennikarki RMF Classic, które tworzą audycje i podcasty dla subskrybentów RMF Classic+. Zwrócą w nich uwagę na istotne elementy muzyki filmowej, przedstawią ciekawostki związane z samymi produkcjami oraz opowiedzą o kompozytorach i artystach.

Zniżki dla widzów w kinach i dla subskrybentów

Dla widzów w kinach przygotowano ofertę zniżkową na zakup dostępu do platformy RMF Classic+, zaś obecni subskrybenci będą mogli zawalczyć o bezpłatne zaproszenia na filmy. A zobaczyć będzie można m.in. „Avatara” , najnowszą produkcję Walt Disney Animation Studios pt. „Dziwny świat”, czy film biograficzny o Whitney Houston. Przed każdym z pokazów w ramach cyklu, użytkownicy platformy będą mogli także wysłuchać specjalnego podcastu. Będzie on wprowadzeniem do seansu. Nagrywać go będą eksperci z RMF Classic i sieci Helios.

O RMF Classic+

Usługa RMF Classic+ została uruchomiona na początku 2022 roku. To platforma radiowa oferująca subskrybentom dostęp do streamu radia RMF Classic bez reklam – zamiast nich jest muzyka. Wieczorami emitowane są specjalne muzyczne audycje dostępne tylko w RMF Classic+ – codziennie do wyboru jest kilka programów.  Oprócz tego na platformie RMF Classsic+ dostępne są podcasty. Wśród nich są zapisy codziennych wieczornych audycji tematycznych nadawanych w RMF Classic+. Koszt dostępu to 9,90 zł/miesięcznie, przy czym pierwszy miesiąc jest za darmo.