Robert Bernatowicz i Łukasz Malina w zespole Geekweek

  • Internet
  • Interia
Autor: mab

Geekweek, portal należący do Grupy Interia, powiększa zespół. Do redakcji dołączają Robert Bernatowicz i Łukasz Malina. Serwis rozpoczyna też współpracę z influencerami: Katarzyną Siuzdak (Science Mission) i Marcinem Nowakiem (Motyl i Globus).

Robert Bernatowicz znany jest przede wszystkim z telewizji Polsat News, gdzie prowadził serwisy informacyjne i „Wydarzenia”. Dziennikarz w swoich publikacjach na Geekweek skupi się na tajnych projektach wojskowych. Będzie również pisać o niewyjaśnionych zjawiskach, którymi pasjonuje się od kilkunastu lat.

Natomiast Łukasz Malina jako wydawca będzie dla redakcji wsparciem w codziennej pracy. Zadba między innymi o kwestie organizacyjne, podział zadań i dobór tematów. Sławomir Matz zajmie się kompleksową obsługą mediów społecznościowych Geekweeka (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter).

Robert, Łukasz i Sławek – to wyjątkowe połączenie pasji, doświadczenia, młodości i profesjonalizmu. Bardzo się cieszę, że wspólnie będziemy tworzyć Geekweeka – mówi Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.

Geekweek stawia też na osobowości znane z internetu. Katarzyna Siuzdak („Science Mission”) i Marcin Nowak („Motyl i Globus”) wyjaśnią użytkownikom serwisu tajemnice przyrody oraz podzielą się z nimi naukowymi ciekawostkami. Materiały Marcina Nowaka będą pojawiały się w serwisie Geekweek co tydzień, a kolejne części cyklu Katarzyny Siuzdak – raz na dwa tygodnie.

Katarzyna Siuzdak i Marcin Nowak
fot. Interia

Właścicielem Grupy Interia od 2020 roku jest Telewizja Polsat. Redaktorem naczelnym portalu jest Piotr Witwicki. Natomiast Dyrektorem Działu Innowacje jest Przemysław Białkowski.