Robert Mazurek gospodarzem Hejt Parku w Kanale Sportowym

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Gospodarz Porannej rozmowy w radiu RMF FM Robert Mazurek zadebiutuje w roli prowadzącego Hejt Park w Kanale Sportowym.

Robert Mazurek występuje na Kanale Sportowym regularnie, współtworząc z Krzysztofem Stanowskim cykl „Mazurek i Stanowski”, dotyczący spraw bieżących. Pierwotnie debiut miał mieć miejsce 16 stycznia, jednak program z Kazikiem Staszewskim nie doszedł do skutku.

Kiedy debiut Roberta Mazurka w Hejt Parku?

Debiut przewidziany jest na piątek, 4 marca o godzinie 20:00. Gościem Mazurka będzie Tomasz Wróblewski, prezydent Warsaw Enterprise Institute. Rozmowa będzie dotyczyć rosyjskiej agresji na Ukrainę, która trwa już ponad tydzień. Kanał Sportowy w piątek, 25 lutego zapowiedział, że co 3-4 dni będą nadawane „Hejt Parki” porządkujące wiedzę w sprawie wojny, do których będą zapraszani goście związani z tematyką międzynarodową. Programy ma prowadzić gospodarz „Porannej rozmowy” w RMF FM.

Co to jest Hejt Park?

Hejt Park jest jednym z najpopularniejszych programów Kanału Sportowego. W nim prowadzone są rozmowy na różne tematy, także o sporcie. Widzowie mogą brać czynny udział w programie, dzwoniąc do studia pod numer wyświetlający się u dołu ekranu. Mogą także zadawać pytania na czacie YT. Od 31 marca 2021 roku sponsorem tytularnym programu jest marka Tyskie. Dlatego program nazywa się „Hejt Park – Przejdźmy na TY”.