Robert Motyka i jego ojciec bohaterami nowego programu TTV

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

23 listopada na antenie TTV zadebiutuje program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”. Bohaterami nowej produkcji są Robert Motyka i jego ojciec – Tadeusz.

Komik i członek kabaretu ParanienormalniRobert Motyka mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. Teraz ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie – remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. Mimo że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak pomoc Roberta będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw. Będą mieli na to niemal trzy tygodnie, po raz pierwszy po trzydziestu latach.

Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalone lato, pełne emocji i wzruszeń. Jak Robert sobie poradzi daleko od stolicy, od rozrywkowego życia, na tej samej małej ulicy w małej rodzinnej wiosce? – można przeczytać w opisie programu.

Program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” będzie można oglądać we wtorki, środy i czwartki o godzinie 22:00 w TTV, a także w internecie w Player.pl. Seria liczy 9 odcinków.