Robert Smoczyński w Viaplay

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

Viaplay uzupełnia skład transmisji F1 o kolejnego dziennikarza Eleven Sports.

Do redakcji dołącza Robert Smoczyński. Potwierdziły się tym samym doniesienia portalu omediach.info o tym, że redaktor będzie członkiem składu transmisji Formuły 1 w skandynawskiej platformie streamingowej. O dołączeniu poinformowano w poniedziałek, 30 stycznia. Smoczyński jest dziewiątą osobą w zespole Viaplay. Członkami redakcji są już Michał Gąsiorowski, Maciej Jermakow, Mikołaj Sokój, Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Jan Olejniczak, Aldona Marciniak i Paweł Baran. Pierwsza transmisja Viaplay zaplanowana jest na dni 23-25 lutego, kiedy odbędą się testy F1 w Bahrajnie.

Smoczyński był ekspertem podczas transmisji Formuły 1 w Eleven Sports w latach 2018-2022. Dziennikarz przez lata związany był z portalem Mikołaja Sokoła „Sokolim Okiem”. W ostatnim roku transmisji F1 w grupie Eleven Sports współkomentował niektóre treningi.

Według najnowszych ustaleń portalu omediach.info, do redakcji ma dołączyć Patryk Sokołowski. On do końca 2022 roku był związany z zespołem McLarena w F1. Pracował w nim w dziale aerodynamiki.

Trzy pakiety Viaplay od marca

Od 1 marca Viaplay wprowadzi trzy pakiety dla swoich użytkowników. Najtańszy zawierający filmy i seriale będzie kosztował 15 złotych miesięcznie. Pakiet pośredni bez transmisji KSW, Formuły 1 i Premier League będzie za 40 złotych, natomiast cena Total, zawierającego wszystkie treści będzie wynosiła 55 złotych. Użytkownicy cały czas mogą nabywać pakiet Total za 44 złotych miesięcznie przez 12 miesięcy umowy. Do końca 2022 roku był on w promocji za 33,25 złotych miesięcznie.