Robert Downey Junior w nowym serialu HBO Max i Player.pl

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: mab

22 czerwca w serwisach HBO Max i Player.pl zadebiutowała nowa seria dokumentalna „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora”. Aktor w programie pokaże samochody, które zostały poddane renowacji.

Robert Downey Jr uwielbia odnawiać klasyczne samochody. Dodatkowo, od lat jest również zaangażowany w walkę ze zmianami klimatycznymi. Łącząc obie swoje pasje, wprowadza swoje ukochane auta w przyszłość. Ulepsza je, czyniąc je szybszymi, bardziej wydajnymi, z większą mocą, przyjaznymi dla środowiska, a przy tym zachowując ich ducha w nienaruszonym stanie.

Jesteśmy tym, czym jeździmy. Wychodzi więc na to, że przez te kilka lat kolekcjonując klasyczne samochody, stałem się śmierdzącą benzyną. I hipokrytą, który w 2019 r. założył Footprint Coalition, pragnąc skalować technologie łagodzące zmiany klimatyczne. Na szczęście jestem też trochę marzycielem. Ostatnie trzy lata to eksperyment z misją. Zatrudniłem najlepsze i najbystrzejsze umysły. Oceniły, wyedukowały, ulepszyły i zdekarbonizowały moje pojazdy w sposób, który pokazuje potencjał kreatywnego rozwiązywania problemów – opowiada Robert Downey Jr.

„Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” to serial wyprodukowany przez Boat Rocker’s Matador Content i Team Downey, a jego gospodarzem jest Robert Downey Jr. Producentami wykonawczymi są: Robert Downey Jr, Susan Downey i Emily Barclay Ford (z ramienia Team Downey), Jay Peterson, Todd Lubin i Dave Larzelere (z ramienia Matador Content) oraz Kyle Wheeler (z ramienia Warner Bros. Discovery).

Serial dokumentalny „Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora” już od 22 czerwca w HBO Max i Player.pl.