„Rozbaw mnie, jeśli potrafisz” w jesiennej ramówce RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

W jesiennej ramówce RMF FM poszukiwać będzie komików-amatorów. Codziennie w nowym programie „Rozbaw mnie, jeśli potrafisz” kilku śmiałków próbować będzie rozśmieszyć słuchaczy.

W dni powszednie pomiędzy 18:20 a 19:00 w programie „Rozbaw mnie, jeśli potrafisz”, kilka osób będzie miało szansę zaprezentować dowcipy słuchaczom. Raz w miesiącu w głosowaniu internetowym wybranie zostanie jeden zwycięzca. Oprócz słuchaczy w nowej audycji swoje ulubione żarty opowiadać będą też goście specjalni: aktorzy, piosenkarze, a nawet sportowcy.

POPlista nr 5000

Oprócz nowej audycji, na antenę wracają dobrze znane słuchaczom programy: „Wstawaj, szkoda dnia”, w którym słuchaczy budzić będą Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski, Jacek Tomkowicz i Mariusz Kałamaga, „Byle do piątku” z cyklem „Love story” i „Lepsza połowa dnia” z „Gorącą sekretarką”. Jesienią także wydanie nr 5000 „POPlisty”. Jubileuszowe notowanie zostanie nadane już 3 listopada.

Będą też emocje związane z pieniędzmi. W loterii „Jesienna Kumulacja w RMF FM”, którą poprowadzi Maciek Dowbor, słuchaczy na pewno zaskoczy wysokość nagród możliwych do zdobycia w codziennych finałach.

W weekendy nie zabraknie specjalnych cykli: „Janusz i Grażynka”, „Historia dla dorosłych”, „Misja specjalna”, „Sceny zbrodni” i „Dorwać Bestię”.

Popołudniowa publicystyka

Po wakacyjnej przerwie wraca też „Poranna Rozmowa w RMF FM” (godz. 8:02), którą już od 5 lat prowadzi Robert Mazurek. Codziennie przepytywać będzie polityków i ekspertów, komentując najważniejsze bieżące wydarzenia.

„Popołudniowa Rozmowa” jesienią pojawi się w odświeżonej formule. W tym sezonie poprowadzi ją pięciu publicystów: w poniedziałki Bianka Mikołajewska, wicenaczelna OKO.press, we wtorki reporter RMF FM Paweł Balinowski, w środy felietonista Tygodnika Solidarność Tomasz Terlikowski, w czwartki dziennikarz sportowy Canal+ i TVN Piotr Salak, a w piątki Marek Tejchman, wicenaczelny Dziennika Gazety Prawnej.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.