Rozmowa z Księciem Harrym i Księżną Meghan 8 marca w TVN24

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

8 marca o godzinie 20:30 telewizja TVN24 pokaże intymną rozmowę z Księciem Harrym i Meghan, Księciem i Księżną Sussexu. Z parą książęcą rozmawiała Oprah Winfrey.

Dziennikarka i prezenterka Oprah Winfrey przeprowadziła z Meghan, Księżną Sussexu, obszerny wywiad, obejmujący wszystko od pierwszych chwil życia w Rodzinie Królewskiej przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej. Następnie dołączył do nich Książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

Program „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” będzie miał swoją premierę w niedzielę, 7 marca o godzinie 20:00 czasu lokalnego w Stanach Zjednoczonych (wschodni/pacyficzny) w CBS Television Network. Stacja TVN24 pokaże ekskluzywny wywiad kilkanaście godzin później. Odcinek specjalny został wyprodukowany przez Harpo Productions. Producentami wykonawczymi są Terry Wood oraz Tara Montgomery, a współproducentem wykonawczym jest Brian Piotrowicz. Za dystrybucję międzynarodową odcinka specjalnego odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.

„CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” będzie można obejrzeć w poniedziałek, 8 marca o godzinie 20:30 w TVN24.