Ruszyła nowa strona główna Interii. Więcej treści Grupy Polsat Plus

  • Internet
  • Interia
Autor: mbog

21 października udostępniono nową stronę główną portalu Interia.pl. Wydawca postawił na większą ilość multimediów i profilowanie wyświetlanych treści.

Nowa strona główna Interii oferuje użytkownikom przejrzystą i prostą konstrukcję. Jest podzielona na bloki tematyczne, które umożliwiają szybki i łatwy dostęp do materiałów Grupy Interia. Dzięki lepszej ekspozycji materiałów informacyjnych, m.in. sekcji z wiadomościami z ostatniej chwili, użytkownicy portalu otrzymają błyskawiczny dostęp do najważniejszych wydarzeń. Dodatkowo dzięki profilowaniu treści, liczba artykułów w poszczególnych segmentach jest dostosowywana do zainteresowań i potrzeb użytkowników.

Nową stronę główną zaprojektowaliśmy z myślą o potrzebach użytkowników. Zapewnimy im szybki i wygodny dostęp do najbardziej pożądanych treści – dużej liczby newsów z ostatniej chwili, materiałów wideo, podcastów, live streamingów i wywiadów. Nowa strona jest doskonałym narzędziem do prezentowania najlepszych materiałów portalu. Jestem przekonany że nasi użytkownicy polubią Interię w nowym wydaniu – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny Grupy Interia.

Na stronie głównej pojawiły się nowe bloki tematyczne. Znalazły się w nich informacje z Interia Extra, Geekweek i gry, Popkultura oraz Popularne. Nową formę ekspozycji otrzymały dwa flagowe serwisy Interii – Sport Interia i Pomponik. Wydarzenia sportowe są prezentowane teraz w jednym z najlepiej widocznych miejsc na stronie, zaraz pod Wydarzeniami. Sekcja poświęcona plotkom została z kolei obrandowana logotypem Pomponika.

Nowa odsłona Interia.pl
fot. Interia

Rozszerzone wydania programów Polsat News w Interii

Nowa strona główna została wyposażona w dodatkowe rozwiązania multimedialne, których zadaniem jest wykorzystanie potencjału synergii z treściami telewizyjnymi Grupy Polsat Plus. Użytkownicy bezpośrednio z poziomu strony głównej mogą obejrzeć rozszerzone wydania programów publicystycznych Polsatu – „Gościa Wydarzeń” i „Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Natomiast ikona serwisu Polsat Go umieszczona w nagłówku zapewnia dostęp do materiałów telewizyjnych Grupy Polsat Plus.