Ruszyła telewizja Novelas+. Co w ofercie?

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: mbog

W poniedziałek, 28 grudnia wystartowała telewizja Novelas+. Stacja przez całą dobę prezentuje tureckie i południowoamerykańskie telenowele.

Produkcje emitowane na antenie Novelas+ opowiadają o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach i zdradach. Nie brakuje także wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Nadawca informuje, że pokaże ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie. W początkowej ofercie Novelas+ znalazły się m.in. takie tureckie telenowele jak „Meryem” i „Cena namiętności”, oraz pochodzące z Meksyku romanse „Miłość po grób” i „Miłość i przeznaczenie”.

Meryem

Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość.

Cena namiętności

Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Asli jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Asli jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie.

Miłość po grób

Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdes”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

Miłość i przeznaczenie

Skromny Ivan Villagomez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.

Novelas+ w ofercie Canal+

Stacja Novelas+ jest dostępna dla abonentów Platformy Canal+ na pozycji numer 57. Kanał znajduje się w ofercie już od podstawowego pakietu.