"Rodzinny interes 5"

Ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu serialu „Rodzinny interes”

mbog

Telewizja Puls i Outset Films rozpoczęły zdjęcia na planie szóstego sezonu serialu „Rodzinny interes”. Premiera wiosną na antenie TV Puls.

W nowym sezonie nieoczekiwanie do Polski wróci Jo Levinsky-Fox (Monika Ekiert). Widzowie dowiedzą się, jak ułożą się jej relacje z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), który próbuje budować związek z Elą (Katarzyna Taracińska-Badura). Z kolei Ela odkryje zupełnie nową pasję, a Viola (Magdalena Modra-Krupska) zaangażuje się w pomoc potrzebującym, zaniedbanym zwierzętom. Za działania na rzecz odbudowy spalonego Domu Dziecka, Wojtek (Marek Krupski) zostanie nominowany do tytułu Bohatera Miasteczka.

Ponadto Jadwiga (Teresa Gałczyńska) będzie rozwijać swoje biuro matrymonialne „Ambasada Miłości”, a w jej życiu pojawi się wyjątkowy mężczyzna. W nowych odcinkach nie zabraknie również przygód Dawidka (Patryk Janas), Bronka (Roman Szczeblewski), Joli (Marta Zgutczyńska) i Maksa (Aleksander Dubrowiecki).

Serial „Rodzinny interes” przedstawia historie klientów warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek” oraz salonu piękności „Bella Ella”, a także ich pracowników.

Szósty sezon będzie można oglądać wiosną 2022 roku w TV Puls.