„Salon dźwięku” w TVN. Cykl otworzy Kamil Bednarek

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W sierpniu telewizja TVN zrealizuje dwa odcinki programu „Salon dźwięku”. Będzie to cykl koncertów gwiazd polskiej muzyki.

W leśnej, plenerowej scenerii artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Będzie to połączenie kameralnego występu oraz rozmowy z gwiazdą. Całość poprowadzi dziennikarka, Gabi Drzewiecka.

Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. „Salon dźwięku” wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie – komentuje Gabi Drzewiecka, prowadząca cykl.

8 sierpnia TVN pokaże koncert Kamila Bednarka. Piosenkarz wykonuje głównie utwory z gatunku reggae i pop. W 2010 roku był uczestnikiem talent show TVN – „Mam talent!”. Muzyk był trenerem w dziesiątej edycji programu „The Voice of Poland”. Wśród najpopularniejszych utworów artysty można wymienić: „Cisza”, „Chwile jak te” oraz „Talizman”. Ostatnio Kamil Bednarek wydał nowy singiel – „Bądź przy mnie”.

Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoją spotęgowaną energią z moimi fanami! Jestem więcej niż pewny, że to ja stęskniłem się za nimi bardziej, niż oni za mną – powiedział Kamil Bednarek.

Tydzień później, 15 sierpnia stacja pokaże koncert Agnieszki Chylińskiej. Była wokalistka zespołu O.N.A. ma na swoim koncie kilkanaście przebojów, m.in. „Kiedy powiem sobie dość”, „Nie mogę cię zapomnieć” i „Królowa łez”. Piosenkarka jest jurorką w talent show „Mam talent!”.

„Salon dźwięku” będzie można obejrzeć w soboty o godzinie 20:00 w TVN, od 8 sierpnia. Koncerty zostaną również udostępnione w serwisie Player.pl.