Serial „Hudson i Rex” od 3 października na kanale 13 Ulica

  • Telewizja
Autor: mbog

W czwartek, 3 października kanał 13 Ulica przedstawi widzom nowy detektywistyczny duet. Zawodowymi partnerami w kryminalnym serialu będą detektyw Charlie Hudson oraz Rex – owczarek niemiecki.

Charlie Hudson, dociekliwy detektyw o nienagannej reputacji pracuje w departamencie policji w St. John w Kanadzie. Dzieciństwo spędził na czytaniu powieści kryminalnych w księgarni swojej ciotki, wykształcając przy tym niezwykłą umiejętność dedukcji. Wiele lat doświadczenia w wydziale zajmującym się ciężkimi przestępstwami sprawiło, że bohater nie chodzi na ustępstwa bez względu na to, czy chodzi o pracę, czy życie prywatne, co na pewno w pewnym stopniu przyczyniło się do rozpadu jego małżeństwa.

Charlie i Rex spotykają się w trudnym dla obojga czasie. Pies jest agresywny po śmierci opiekuna w dywizji K9 i nikt nie jest w stanie nad nim zapanować, a detektyw jest w trakcie rozwodu. Bohater postanawia przygarnąć psa na kilka dni, by uchronić przed uśpieniem, ale wkrótce dostrzega niezwykłe umiejętności czworonoga, które mogą ułatwić mu pracę śledczego. Dzięki wyostrzonym zmysłom owczarka niemieckiego i doświadczeniu policjanta partnerzy będą wspólnie badać zawiłe sprawy kryminalne, depcząc po piętach przestępcom.

Wśród czekających na nich zagadek będzie sprawa porwania, która ujawni pewien spisek oraz śmierć złodzieja sztuki, której trop prowadzi do świata wyższych sfer. Dzięki zwinnej pracy detektywa Charliego i przenikliwym psim zmysłom Reksa tej pary nie da się powstrzymać.

W serialu wystąpili m.in.: John Reardon, Mayko Nguyen, Kevin Hanchard, Justin Kelly, a także Diesel vom Burgimwald w roli tytułowego Rexa. Produkcja jest adaptacją austriackiego serialu „Kommissar Rex”.

Hudson i Rex
fot. 13 Ulica / NBCUniversal

Serial kryminalny „Hudson i Rex” będzie można oglądać w czwartki o godzinie 21:00 na kanale 13 Ulica.