Trzeci sezon serialu „Śledczy do pary” od 13 września na kanale 13 Ulica

  • Telewizja
Autor: mbog

13 września, w piątek kanał 13 Ulica rozpocznie emisję nowego sezonu serialu „Śledczy do pary”. Były hokeista Matt Shade oraz jego partnerka Angie po raz kolejny wykażą się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek swoich klientów.

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (Jason Priestley) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki. Główny bohater, aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, dołącza do prywatnej detektyw Angie Everett (Cindy Sampson), by razem rozwiązywać kryminalne zagadki jej klientów. Pomimo początkowego dystansu i kilku niesnasek, Matt szybko zyskał zaufanie Angie, która zaproponowała mu współprowadzenie agencji detektywistycznej. W drugim sezonie do pary śledczych dołączyła asystentka Zoe (Samantha Wan), która staje się ich prawą ręką.

Na początku trzeciego sezonu Angie trafia za kratki, po tym, jak zostaje wrobiona w kradzież tajnych dokumentów rządowych. Z odsieczą przychodzi Matt, wpłacając za nią kaucję. Jednak to nie koniec kłopotów, bo muszą jeszcze oczyścić Angie z zarzutów. Jak się okazuje, zadanie nie jest łatwe, a co więcej, na skutek tych wydarzeń ucierpiała renoma ich agencji.

Śledczy do pary 3
Angie (Cindy Sampson) – fot. 13 Ulica / NBCUniversal

W trzecim sezonie serialu ponownie pojawią się: oddany przyjaciel detektywów Kurtis Mazhari (Ennis Esmer), ojciec Matta – Don Shade (Barry Flatman), córka detektywa – Jules Shade (Jordyn Negri) oraz Beccę D’Orsay (Nicole DeBoer). Nowe postacie w serialu to Danica Powers (Ruth Goodwin) oraz inspektor Mathilda Carson (Linda Kash).

Trzeci sezon „Śledczych do pary” będzie można oglądać od 13 września, w piątki o godzinie 21:00 na kanale 13 Ulica. Nowy sezon liczy 12 odcinków.