Serial komediowy „Algorytm miłości” już dostępny w CANAL+ online

  • Internet
  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

Od 22 maja w serwisie CANAL+ online udostępniono 10-odcinkowy serial „Algorytm miłości”.

Produkcja jest parodią miłosnych reality show.  Nowa produkcja CANAL+ to kumulacja wszystkich dramatów, absurdalnych czelendży, łzawych wyznań i brutalnej rywalizacji. Uczestnicy serialowej parodii komediowej „Algorytm miłości” pokazują, że są gotowi na wszystko. Los oddali w ręce sztucznej inteligencji, by znaleźć idealnie dopasowaną miłość i zgarnąć wygraną.

Nowa produkcja CANAL+ opowiada o losach kilkunastu uczestników zdecydowanych na udział w odważnym reality show.  Program miał być kręcony w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe, zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą.

Widzowie kochają programy typu bikini reality, ponieważ miłosne przygody i życiowe przemyślenia ich bohaterów wywołują w nas rozbawienie, szok i niedowierzanie. To właśnie tu, jak w szkle powiększającym, odbijają się wszystkie pragnienia i klisze kultury masowej. Takim tropem kierowaliśmy się reżyserując „Algorytm miłości”, dokładając coraz większy strach przed sztuczną inteligencją. Żonglujemy stereotypami i parodią taniej i prostej telewizji. Jesteśmy przekonani, że taka formuła wciągnie widzów i dostarczy im solidnej dawki rozrywki – informują Aleksander Pietrzak i Michał Tylka, reżyserowie serialu.

 

W produkcji wystąpią m.in.: Michał Czernecki, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk, Jasper Sołtysiewicz, Weronika Malik oraz Filip Lipiecki. Nie zabraknie również influencerów, m.in. Marty Rentel i Grzegorza Milewskiego.

„Algorytm miłości” – gdzie oglądać?

Serial „Algorytm miłości” jest już dostępny w całości na platformie CANAL+ online. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. Na razie nie wiadomo, kiedy serial będzie wyemitowany także w telewizji linearnej, czyli na antenie Canal+Premium.