Spidey i super-kumple

Serial Marvela dla przedszkolaków – „Spidey i super-kumple” w Disney Junior

mbog

Disney Junior pokaże pierwszą odcinkową produkcję kierowaną do 3-7 latków od Marvela. Premiera „Spidey i super-kumple” już 16 października.

Nowy serial „Spidey i super-kumple” przedstawia najmłodszym widzom Petera Parkera, który razem z Gwen Stacey i Milesem Moralesem tworzy pajęczą drużynę. Wspierają ich Avengersi: Hulk, Czarna Pantera oraz Miss Marvel. Ich przygody pokazują siłę współpracy.

Serial „Spidey i super-kumple” od dnia premiery w USA zajmuje pierwsze miejsce wśród najchętniej oglądanych tytułów na antenie Disney Channel w bloku dla dzieci w wieku 2-5 lat. Nie ma się co dziwić – to przełomowa produkcja z uniwersum Marvela pozwalająca dzieciom wejść do świata, który od zawsze był dla nich interesujący, ale nie był dostosowany do ich wieku – tłumaczy Edyta Pytlewska-Mele, VP, General Manager Networks w The Walt Disney Company Central Europe.

Do polskiej wersji tytułowego utworu, wykonywanego przez Rafała Szatana, powstał specjalny „taniec super-kumpli”. Telewizja Disney Junior zachęca widzów do odtworzenia pajęczych ruchów. W filmie prezentującym choreografię występuje również Barbara Kurdej-Szatan.

Cieszę się, że mogliśmy po raz pierwszy wszyscy razem wziąć udział w projekcie i wspólnie z Disney Junior stworzyć coś, co da wiele radości dzieciom, a poprzez zabawę wesprze je w budowaniu poczucia drużynowości z rówieśnikami i rodzicami. W ten sposób wszyscy mogą czerpać z frajdy, jakiej dostarczają produkcje z uniwersum Marvela. Nasza cała rodzina oszalała na punkcie „Spidey i super-kumple”, a wykonanie utworu tytułowego przez Rafała dodaje wręcz super mocy – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

„Spidey i super-kumple” w soboty i niedziele o godzinie 10:00 na kanale Disney Junior, od 16 października.